Delta Security забезпечили безпеку на 15-річчі «Улюбленого таксі — Delta-Security
Delta Security забезпечили безпеку на 15-річчі «Улюбленого таксі

У перший день осені «Улюблене таксі» відзначило своє 15-річчя. Співробітників Компанії очікував величезний торт, фотозоні і святкова програма. Відбувся розіграш призів, а кращих працівників удостоїли премій і нагород. Щоб свято пройшло гладко, а гості заходу відчували себе в цілковитій безпеці, його охороняло агентство Delta Security.

Завдяки злагодженим діям наших хлопців, ювілей залишив в пам’яті команди «Улюбленого таксі» лише позитивні емоції. Багато посмішок, позитивних емоцій і безумовна безпеку від Delta Security!

Агентство Delta Security і «Улюблене таксі» співпрацюють вже більше двох років. Фахівці в галузі охорони супроводжують не тільки заходи компанії, але і безпеку в офісі. За час спільної роботи, не було зафіксовано жодного випадку.

Delta Security — професіонали у своїй справі! Це сучасне охоронне агентство. Наші хлопці завжди бездоганно виглядають, в фірмовому одязі і повній екіпіровці. Всі співробітники пройшли спеціальну тактичну підготовку і можуть з упевненістю відповісти за якість наданого продукту!

отримати консультацію
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Заявка в тех. службу
Залишити відгук