Охорона приватних будинків, дач, котеджів і гаражів | Delta Security | Delta-Security

Сигналізація на будинок — мудре рішення

Існує така чудова фраза — мій будинок, моя фортеця. І як затишно перебувати в своєму будинку. Це улюблене багатьма місце для відпочинку і дозвілля. Заміські будинки дають безліч переваг своїм власникам, але в той же час і привертають злодіїв. Особливо це стає важливо, якщо в будинку живуть не постійно, а лише приїжджають, як на дачу. Отже, треба убезпечити свій будинок від спроб проникнення. Для цих цілей можна звернутися в нашу компанію. Встановлені нами системи безпеки допоможуть убезпечити майно від зазіхань сумнівних особистостей, а також збереже від ряду інших небезпек.

Пультова охорона дачі та будинки від нашої компанії допоможе убезпечити себе від:

 • злому і крадіжки;
 • Затоплення;
 • Витоку газу;
 • Пожежі.

Використання сучасних засобів сигналізації, таких як «Ajax», оберігає житло від проникнення зловмисників.

Пультова охорона будинку

При спробі порушити приватну власність спрацьовують датчики і передається сигнал тривоги на пульт. Вже через кілька хвилин мобільна група прибуде на сигнал тривоги. Але, що робити якщо будинок знаходиться на значній відстані від міста? Це теж не проблема. Зазначене в договорі час прибуття буде дотримуватися. Для віддалених від міста населених пунктів може допомогти шумова сигналізація для дому. Шум видаваний нею злякає будь-якого зловмисника і назавжди відвадить від будинку.

Яка система охорони приватного будинку краще

Як показала практика сигналізація «Ajax» зарекомендувала себе з дуже хорошого боку. Існує можливість установки такої сигналізації з різними модулями-датчиками. Для установки в будинок можна використовувати такі датчики:

 • Датчик руху. Сигналізує про рух людини в зоні дії датчика. Може програмуватися на відповідну дію, при виявленні руху.
 • Датчик газу. Дані системи вловлюють наявність диму або чадного газу. Цей варіант датчиків допоможуть уберегти здоров’я і дадуть час на прийняття відповідних заходів.
 • Датчик води. Протилежні за своїм характером датчики. Вони сигналізують про затоплення. Тепер можна не переживати, що після поїздки кудись виявиться, що квартира перетворилася на Венецію і там можна плавати.
 • Дверні і віконні датчики. Завдяки спеціальним магнітним датчикам не вийде таємно відкрити вікно або двері, без порушення сигналізації.
 • Камери, що об’єднані в систему відеоспостереження.
 • Автоматизація. У наш вік комп’ютерних технологій можна налаштувати управління всіма компонентами системи безпеки через смартфон, планшет або ж ПК.

Ще один важливий пункт, який не залишить байдужими жодного автовласника з гаражем, це сигналізація для гаража. За своїми характеристиками вона буде така ж, як для будинку. Тепер можна буде не переживати, що туди вторгнеться зловмисник.

Скільки коштує встановити сигналізацію в приватний будинок

Клієнту, для установки в будинок / котедж, ми можемо запропонувати широкий спектр послуг по встановленню обладнання і великою кількістю функцій. Залежно від вибраного обладнання і формується ціна.

Дізнатися, скільки коштує охорона дачі або будинку у Кривому Розі можна у менеджерів, так само вони дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять. Додатково, при укладенні договору може бути доступна і фізична охорона приватного будинку.

Крім охорони будинку, дачі або гаража, ми проводимо також гарантійне і післягарантійне обслуговування встановленого обладнання.

Вартість послуги: от 300 грн / мес
Яка система охорони приватного будинку оптимальна?

Не існує кращих чи гірших. На скільки ефективна система залежить як вона встановлена і який комплекс систем застосовується. Наша компанія застосовує охоронні системи фірми ajax. Ці системи протестовані в різних умовах і дають гарантію працездатності в будь-якій ситуації.

Скільки за часом займає установка сигналізації на будинок?

Залежно, від обраної конфігурації обладнання. В цілому, установка одного датчика може зайняти до 30 хвилин. В середньому ж, установка сигналізації займає близько 3-х годин. У рідкісних випадках, довше.

Що таке шумова сигналізація для дому?

Це сигналізація, яка при сигналі про порушення з датчика включає звуковий сигнал. У 99% випадків цього достатньо, щоб зловмисник відразу покинув місце, так як всі сусіди вже повідомлені про порушення приватної власності.

Наскільки необхідно встановлювати сигналізацію для гаража?

Гаражі піддаються спробам злому, навіть частіше ніж удома. Особливо, якщо вони окремо стоять від будинку або знаходяться в гаражних кооперативах. Причина проста — дуже часто люди не встановлюють ніяку сигналізацію. Що б уберегти своє майно і машину можна всього-то поставити сигналізацію на гараж.

Скільки коштує поставити будинок під охорону?

Кінцева вартість вираховується із застосовуваних датчиків і систем. Попередню вартість озвучує менеджер, а кінцеву ціну старший технік після огляду фронту робіт.

Спеціальні пропозиції
Умная беспроводная сигнализация Ajax StarterKit
 • 3 МП IP камера DH-IPC-K35AP 1 шт
 • Датчик откр/закр 1 шт
 • Сирена 1 шт
Предложение для квартиры
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Предложение для дома
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 3 шт
Предложение для магазина, офиса
 • Ajax StarterKit
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
отримати консультацію
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Заявка в тех. службу
Залишити відгук