Охорона комерційних об'єктів | Охоронна фірма Delta-Security | Delta-Security

Охорона комерційних об’єктів: коли замовляти?

Одне з найважливіших умов успішної роботи комерційних об’єктів — це безперебійність їх роботи. В охороні потребують будь-які об’єкти торгівлі та бізнесу, але не тільки. Точно так же, наша компанія може займатися охороною будівельних майданчиків, здійснювати облік транспортних засобів і людей.

Ми володіємо великим штатом співробітників, які проходять курс спеціальної підготовки, як за фізичними параметрами, так і з теоретичних знань. Вони постійно вдосконалюють свій професіоналізм.

Якісна охорона комерційних об’єктів від Delta Security

Нами проводиться організація служби охорони підприємства замовника. У нього входить:

 • Пультова охорона;
 • Фізична охорона (великий вибір технічного оснащення співробітників);
 • Установки систем відеоспостереження і датчиків;
 • Тривожна кнопка.

Комбінування цих способів дозволить підібрати ідеальний варіант для охорони комерційних об’єктів. Головною метою охорони об’єктів нашими співробітниками є:

 • Збереження матеріальних цінностей і товарів в приміщеннях офісів, складів та інших об’єктів;
 • Організація контролю відвідувань об’єктів, як співробітниками, так і відвідувачами;
 • Протидія незаконного виносу майна, документів та іншої власності підприємств;
 • Контроль порушень порядку;
 • Огляд приміщень і територій;
 • Організація охорони 24/7.

Охорона об’єктів: завдання співробітників охорони

Основною метою співробітників охоронної компанії є не тільки протидію порушенням або нападам, а й запобігання подібних ситуацій.

В разі спроби проникнення або пограбування співробітники охоронної фірми забезпечують збереження матеріальних цінностей, а також життів співробітників і відвідувачів. Для гарантії збереження майна і безпеки людей на об’єкті, що охороняється здійснюється цілий комплекс заходів. Охорона задіяна, як у фізичній охороні (патрулі, пости), так і в моніторингу за допомогою систем охорони.

З систем датчиків самі результативними є аякс, підключення до пульту яких виконає наша компанія. Це створить надійну мережу моніторингу всіх ділянок комерційних об’єктів. Самі ж охоронці споряджається засобами активного захисту, а так само укомплектовані наборами з тривожною кнопкою. Група швидкого реагування виїжджає на місце за першими ознаками небезпеки, а не чекає, коли буде зовсім порушення. У неробочі години об’єкт продовжує бути під контролем, як охоронців, так і систем відеоспостереження і датчиків.

В залежності від виду об’єкта використовується озброєна охорона або неозброєна.

Види фізичної охорони

Озброєна охорона — це охорона, в яку відбираються тільки люди, які мають спецнавикі і пройшли підготовку. Обладнання, що використовується входить в категорію спецзасобів і доступно для користування тільки з дозволом.

неозброєним охорона — це професіонали, які мають навички нейтралізації загроз без застосування спецзасобів (за винятком дозволених газових балончиків або кийків). В їх завдання входить забезпечення безпеки без застосування зброї.

Чому обирають охоронну фірму Delta Security

Компанія Дельта-Сек’юріті у Кривому Розі надає, крім охорони, ще й монтаж охоронної системи, а також її технічне обслуговування. Наші співробітники перевірені і надійні. Ми не тільки надійно збережемо об’єкт в цілості й схоронності, а й так само забезпечимо об’єкт охорони комерційної таємниці. Однією з неочевидних загроз для комерційних об’єктів — є порушення і диверсії від самих же співробітників. Нашими охоронцями буде максимально мінімізована можливість таких дій. Забезпечення як внутрішньої, так і зовнішньої охорони — наше першочергове завдання.

Вартість послуги: от 350 грн / мес
Які об'єкти називають комерційними?

Комерційними об’єктами називають будь-які будівлі та споруди, які використовуються для комерційної діяльності з подальшим витяганням від цієї фінансової вигоди. У поняття комерційних об’єктів входять офісні будівлі, промислові об’єкти, готелі, ТЦ, сільськогосподарські підприємства та інше.

Що включає в себе охорона комерційних об'єктів?

В даний пункт входить распланировка і установка охоронних систем і підключення її до пульту охорони. Також постановка на об’єкт групи охоронців, виконання ними обов’язків з охорони об’єкта і профілактика порушень. Додатково в охорону комерційних об’єктів входить контроль технічного стану систем охорони.

Коли потрібна фізична охорона об'єктів?

У випадках, коли необхідно пов’язати воєдино зусилля фізичної та технічної охорони, налагодити контрольно-пропускний процес і проводити охорону на об’єктах, де постійно знаходяться люди.

Як відбувається організація служби охорони підприємства?

На місце виїжджають наші фахівці і оглядають об’єкт. Складається проект по установці охоронних систем. Для застосування фізичної охорони уточнюються різні деталі, такі як, розпорядок дня на об’єкті або місця установки пропускних пунктів та інше. Тільки після узгодження з власником об’єкта фірма приступає до виконання завдань.

Спеціальні пропозиції
Умная беспроводная сигнализация Ajax StarterKit
 • 3 МП IP камера DH-IPC-K35AP 1 шт
 • Датчик откр/закр 1 шт
 • Сирена 1 шт
Предложение для квартиры
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Предложение для дома
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 3 шт
Предложение для магазина, офиса
 • Ajax StarterKit
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
отримати консультацію
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Заявка в тех. службу
Залишити відгук