Пультова охорона квартир та встановлення сигналізації | Delta-Security

Охорона квартир: установка і монтаж охоронної системи, замовити в м Кривий ріг

Охорона квартир. Багато часу ми проводимо в своїх квартирах. Але, що ж робити, коли ми йдемо? Навіть самий тихий район міста не застрахований від воров.Как уберегти свою квартиру від крадіжок? Та й злодії — не єдина загроза безпеці вашого майна. Є й непередбачені надзвичайні ситуації, такі як: потоп, пожежа, витік побутового газу і т.д.

Ось і виходить, що охорона квартири нам потрібна, щоб уберегти себе від неприємних ситуацій і зробити свою квартиру оплотом безпеки. Єдиний вихід підстрахувати свою квартиру від будь-яких бід — це поставити на охорону своє житло.

Охорона квартир ділиться на 2 види моніторингу: пультова охорона і сигналізація в квартиру. У чому їхня відмінність, як вибрати для себе відповідний варіант саме Вам? Розглянемо кожну охорону окремо.

Пультова охорона квартир

Охорона приватних володінь здійснюється за допомогою моніторингу датчиків систем охорони, а також за допомогою профілактичних патрулів. Система сигналізації підключається до центрального пульту охорони і сигналізує про будь-яких рухах і порушеннях, під час відсутності господарів. У разі сигналу тривоги з нашого боку приймаються певні дії. Згідно з домовленістю, це може бути дзвінок оператора, відправка спецгрупи або ж повідомлення про тривогу в відповідну службу (пожежна служба, поліція, швидка допомога). Це найголовніша перевага, якщо вирішите встановити сигналізацію в квартиру, цілодобовий контроль від професіоналів в будь-який час. Тепер можна не переживати за цілісність своїх речей, коли кудись їдете.

За яким принципом працює охоронна сигналізація квартири

Коли виникає необхідність поставити квартиру під охорону, то наші майстри встановлюють цілий набір датчиків, кожен з них має свою мету. Існують такі датчики:

 • Датчик руху. Сигналізує про рух людини в зоні дії датчика. Може програмуватися на відповідну дію, при виявленні руху.
 • Датчик газу. Дані системи вловлюють наявність диму або чадного газу. Цей варіант датчиків допоможуть уберегти здоров’я і дадуть час на прийняття відповідних заходів
 • Датчик води. Протилежні за своїм характером датчики. Вони сигналізують про затоплення. Тепер можна не переживати, що після поїздки кудись виявиться, що квартира перетворилася на Венецію і там можна плавати.
 • Дверні та віконні датчики. Завдяки спеціальним магнітним датчикам не вийде таємно відкрити вікно або двері, без порушення сигналізації.
 • Камери, що об’єднані в систему відеоспостереження.
 • Автоматизація. У наш вік комп’ютерних технологій можна налаштувати управління всіма компонентами системи безпеки через смартфон, планшет або ж ПК.

Завдяки перерахованим вище датчикам сигнал тривоги надходить до оператора на пульт управління. Якщо існує необхідність — то на місце виїжджає оперативна група охорони. Так як, мобільні групи знаходяться в постійному патрулюванні, то і час прибуття невелике, в середньому від п’яти хвилин. Наша компанія, Дельта Сек’юріті в м Кривому Розі не тільки використовує найкращі технічні засоби, але і проводимо навчання оперативних груп, які дозволяють їм затримати зловмисника, визначити причину спрацювання датчика і усунути несправності.

Багатофункціональна сигналізація в квартиру

Ми не просто так встановлюємо інші датчики, крім датчиків руху і камер. Наша компанія знаходиться в постійному контакті з поліцією і службами порятунку. Отже, при необхідності на адресу квартири може бути вислана швидка допомога, пожежна служба і навіть служба газу. А при спробі незаконного проникнення в квартиру, крім самої групи швидкого реагування може бути викликаний і наряд поліції, для моментальної передачі порушника в руки правоохоронців. Ще, приємним бонусом є те, що дані з датчиків і камер може передаватися відразу на смартфон замовника, що дозволить контролювати своє житло в період відсутності там.

Вартість охорони квартири в Україні

Для тих, кого турбує охорона квартири, ціна розраховується виходячи з таких факторів:

 • Площа квартири;
 • Різноманітність встановленого обладнання;
 • Тип системи сигналізації (дротова, бездротова);
 • Тип моніторингу (передача сигналів тривоги власнику, пультова охорона і т.д.);
 • Різний комплекс датчиків, в залежності від поверху (квартирах з нижніх поверхів потрібно більше датчиків для забезпечення безпеки. На верхніх поверхах ніхто не спробує зламати вікно, на відміну від нижніх поверхів);
 • Додаткові послуги.

Замість висновку скажімо, наша пультова охорона у Кривому Розі не дарма отримує стільки позитивних відгуків. Багато років роботи і штат професійних співробітників збереже в безпеці вашу квартиру.

Вартість послуги: от 250 грн / мес
1. Що входить в охорону квартири?

Залежно від обраного набору послуг замовник може отримати не тільки стандартну установку і налаштування обладнання, а й на вибір, можливість пультової охорони або залишити систему повідомлення на телефон від сигналізації.

2. Що включає в себе охоронна сигналізація квартири?

Охоронна сигналізація включає в себе набір датчиків, які заточені під різні цілі. Залежно від бажання, вони встановлюються і покривають весь спектр загроз для житла.

3. Скільки коштує охорона квартири?

Підключення безкоштовно, абонплата становить від 300 грн / міс. Устаткування обираєте самостійно з можливістю вибору стандартного набору і додавання кожного датчика (вода, пожежа, розбиття скла і т.д.) на свій розсуд.

4. Як поставити сигналізацію в квартиру?

Необхідно замовити фахівця з установки, який встановить всі необхідні датчики і налаштує їх належним чином. А також унеможливить використання різних прийомів для обману системи.

5. Як поставити квартиру на пульт охорони?

Після установки і налаштування всіх датчиків, квартиру можна поставити на пульт охорони. Для цього необхідно скласти договір про охорону вашої квартири нашої охоронною компанією, а також витратити кілька хвилин на синхронізацію датчиків і пульта.

Спеціальні пропозиції
Умная беспроводная сигнализация Ajax StarterKit
 • 3 МП IP камера DH-IPC-K35AP 1 шт
 • Датчик откр/закр 1 шт
 • Сирена 1 шт
Предложение для квартиры
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Предложение для дома
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 3 шт
Предложение для магазина, офиса
 • Ajax StarterKit
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
отримати консультацію
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Заявка в тех. службу
Залишити відгук