Охорона складських приміщень і великих об'єктів | Delta Security | Delta-Security

Надійна охорона складських приміщень від Delta Security

За своєю специфікою є досить складною, але в той же час важливим завданням. Більшість власників логістичних центрів, торгових фірм і виробничих компаній стикаються з необхідністю охорони свого складу. На їх територіях, часто, розташовані великі запаси продукції обладнання та інших видів матеріальних цінностей, втрата яких принесе великі збитки для власників.

Головною проблемою при охороні складів і інших великих об’єктів є їх розміри. Дуже часто такі об’єкти розташовані на околиці населених пунктів або за їх межами міста, на якомусь видаленні. З одного боку, це дозволяє спростити логістичну завдання для великотоннажного транспорту, з іншого боку це віддаляє від постів правоохоронних органів. У таких випадках недостатньо просто взяти об’єкт під охорону, а ще грамотно її організувати. Для цього застосовуються сучасні високотехнологічні засоби моніторингу та контролю, а так само залучення фізичної охорони, яка працює 24/7.

Специфіка охорони складу

Компанія Дельта-Сек’юріті забезпечує безпеку складських приміщень та інших великих об’єктів у Кривому Розі.

Для охорони складів нашими фахівцями використовується передова апаратура, яка дозволить створити надійну систему пропуску та обліку. Завдяки системам відеоспостереження здійснюється цілодобовий контроль по периметру об’єкта в будь-яких погодних умовах. А установка систем моніторингу всередині охороняється об’єкта дозволить контролювати внутрішній простір від порушень з боку співробітників складу.

Будь-яка охорона великих об’єктів починається з огляду місця охорони і етапу планування установки всіх систем. На цьому етапі група технічних фахівців виконує

 • Вивчення об’єкта;
 • Виділення вразливих місць в периметрі;
 • Нерухомість та розташування об’єкта;
 • Архітектурний тип будівель і види інженерних комунікацій.

Підсумком цієї роботи буде створення ефективного комплексу заходів для забезпечення рівня безпеки. Враховуються всі нюанси. В результаті замовник може Отримати Не тільки якісну охорону, але і систему безпеки для співробітників і знаходяться там товарів. Ця система включає в себе:

 • пожежну сигналізацію;
 • Тривожну кнопку;
 • Датчики води і газу (в тому числі побутового).

Послуги з охорони складу

В кінцевому разом для охорони приміщень великою площею Delta Security застосовує Комбінування з різних систем і способів охорони.

Відеоспостереження за складськими приміщеннями та іншими великими об’єктами, в тому числі промисловими, дозволяє контролювати територію дистанційно. Таким чином, нічого НЕ завадить цілодобової забезпеченні безпеки.

Пультова охорона складу та інших об’єктів — дозволить реагувати на сигнал тривоги від датчиків або камер, протидіючи проникненню в приміщення зловмисників. Застосовуються Передові системи охорони, такі як ajax. Постановка на охорону об’єкта за допомогою таких систем зведе на нуль успіх незаконного проникнення.

Фізична охорона складу. Знаходження на території навчених співробітників з набором екіпіровки. Співробітники можуть Не тільки служить стримуючим фактором, але і при необхідності затримати будь-якого зловмисника.

цілодобове забезпечення охорони об’єктів

Як показує практика, тільки сукупність технічного обладнання та фізичної присутності охорони може показати відмінний результат.

Одним з головних упущень при охороні складу, є концентрація тільки на загрозі крадіжки. Саме з цієї причини ми НЕ працюємо тільки в цьому напрямку, а додаємо до своїх послуг ще контроль за виникненням задимленість, витоку газу і води, а також контроль за відкриттям і закриттям усіх дверей, де встановлені датчики.

Ми Не тільки вбереже склад від злодіїв, а й захист від друге ймовірних проблем.

Що включає в себе послуга по комплексній охороні складу?

Она включает в себя охрану периметра от нарушителей, контроль внутри складских помещений, противодействие нарушениям работников склада и контрольно-пропускные работы.

Чи проводите ви аудит безпеки складу?

У більшості випадків, аудит охорони складу є частиною комплексу робіт з підготовки та організації охорони об’єкта. У деяких випадках, можемо виконати аудит безпеки для модернізації вже існуючої системи охорони.

Які основні види сигналізації використовують для охорони складів або будь-яких інших великих об'єктів?

Використовується цілий набір датчиків. Безсумнівним лідером в цих системах є аякс. Може використовуватися як система відеоконтролю, об’ємні або інфрачервоні датчики руху і т. Д., Вони застосовуються в комплексі. Також ставимо об’єкт під фізичну охорону.

Чи несе компанія матеріальну відповідальність за об'єкт, що охороняється?

Так. Адже, завдання будь-якої охоронної компанії охороняти ввірене майно в обумовлені дні та години.

Спеціальні пропозиції
Умная беспроводная сигнализация Ajax StarterKit
 • 3 МП IP камера DH-IPC-K35AP 1 шт
 • Датчик откр/закр 1 шт
 • Сирена 1 шт
Предложение для квартиры
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Предложение для дома
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 3 шт
Предложение для магазина, офиса
 • Ajax StarterKit
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
отримати консультацію
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Заявка в тех. службу
Залишити відгук