Система контроля и управления доступа | СКУД: установка и монтаж | Delta-Security

Система контроля управления доступом: купить и заказать СКУД в Кривом Роге

Одним з кращих способів захистити об’єкт, що охороняється від незаконних візитів — встановити систему контролю та управління доступом, або скорочено — СКУД. Дана система запобіжить проникненню небажаних відвідувачів. Така система дозволяє власнику об’єкта, вільно переміщатися, що не переживаючи за свою власність. А ще дозволить мати вільний доступ керівнику та іншим дозволеним особам. Найчастіше СКУД застосовують в офісах, де знаходяться матеріальні і інформаційні цінності, які необхідно контролювати і зберігати. Контролер доступу можна використовувати як мережеві системи контролю доступу до різних приміщень, для фіксації часу появи співробітників на робочому місці, розблокування аварійних систем і евакуаційних виходів, а також охорони майна.

Що входить в пристрій контролю доступу:

Система контролю і управління доступом має безліч елементів, які можна комбінувати, в залежності від цілей, і робити спеціальну конфігурацію. Засоби контролю доступу включають в себе:

 • Ключ або карта — ідентифікатор. Всередині знаходиться мікросхема для розпізнавання. Також він є аналогом вводиться коду на клавіатурі. Запрограмувати як ідентифікатор можна додатково відбитки пальців, голос або ж скан райдужної оболонки ока.
 • Прилад зчитування — містить електронну плату. Цей пристрій зчитує дані з ідентифікатора і передає на контролер.
 • Контролер — саме ядро системи СКУД. Виконує забезпечення контролю доступу і приймає рішення, дозволити або заборонити доступ, в залежності від ідентифікатора.
 • Системи пропуску. Сюди входять турнікети, електромагнітні та електромеханічні замки і інші пристрої.
 • Кодові замки, кнопка входу.
 • ПО — встановлюється в мережу на декількох ПК. Програми контролю доступу можуть застосовуватися, в тому числі для створення звітів і систематизації інформації.
 • Додатково. Сейфи, фіксатори, бронедвері, лічильники відвідувачів.

Установка контролю доступу

Специфіка пристроїв і їх безпеку робить небажаними спроби самостійної установки даної системи. Монтаж контролю доступу повинні виконувати фахівці, щоб виконувати всі норми безпеки. Краще звернутися до професіоналів, що можуть провести установку з дотриманням всіх пожежних і охоронних норм. Далі йде інтеграція програмного забезпечення з обладнанням. Точно виконаний крок дозволить уникнути спотворення даних.

Системи контролю доступу та обліку робочого часу і їх класифікація

За типом виділяється два типи систем, мережева і автономна:

 1. Мережева система з’єднана з центральною ланкою системи, в результаті підключено до сервера або ПК. Мережеве обладнання здійснює контроль доступу в приміщення або на об’єкт і підрахунок відвідувачів. Управління системою СКУД відбувається через контролер пов’язаний з сервером або ПК. Регулюється робота за допомогою оператора. Мережеве обладнання може бути пов’язане з охоронною сигналізацією, системою відеоспостереження і комплекс протипожежної охорони.
 2. Автономні системи контролю доступу в приміщення мають обмежений набір функцій. Автономні СКУД не вимагає підключення до сервера або ПК. Вся необхідна інформація зберігається всередині системи. Головною перевагою є те, що не потрібно регулярне обслуговування.

Замовити систему контролю доступу у Кривому Розі

Компанія Delta — Security має багатий досвід установки СКУД. Ми проводимо не тільки монтаж систем контролю доступу, але і їх обслуговування. Додатково до цього може бути надано додаткове обладнання у вигляді контролерів, кнопок виходу, клавіатур і кодових замків, брелоки, турнікети, доводчики, сейфи та інше. Якщо виникають питання, звертайтеся до наших менеджерів.

Замовити систему контролю і управління доступу в охоронній фірмі Delta Security. Купити системи управління доступом і комплекти СКУД за найкращими цінами в м Кривий Ріг.

Так звісно. Якщо виникнуть питання, пов’язані з системами контролю і управління доступом — телефонуйте в наш комерційний відділ
067-265-12-12
або пишіть до нас на пошту
deltasec.kr@gmail.com.

Як забезпечується безпека системи контролю доступу?

Правильна установка і настройка ПО дозволить уникнути будь-яких спроб злому системи. Крім фізичного захисту від зовнішнього впливу, точно так же, система захищена від хакерського злому за рахунок новітнього ПО і систем самодіагностики.

Чи будуть програми контролю доступу на вибір, або йде одна програма?

Для кожного виробника існує своя програма, яка максимально розкриває можливості даного набору систем і датчиків. Для систем виробника Ajax ми використовуємо тільки ліцензійні версії ПЗ від виробника. Будь-які установки інших програм виконуються за бажанням замовника, але в такому випадку ми не несемо відповідальності за надійність системи.

Скільки за часом триває монтаж систем контролю доступу?

Монтаж системи займає від двох годин, в залежності від складності та обсягу робіт.

Спеціальні пропозиції
Умная беспроводная сигнализация Ajax StarterKit
 • 3 МП IP камера DH-IPC-K35AP 1 шт
 • Датчик откр/закр 1 шт
 • Сирена 1 шт
Предложение для квартиры
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
Предложение для дома
 • Ajax StarterKit 1 шт
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 3 шт
Предложение для магазина, офиса
 • Ajax StarterKit
 • Датчик движения Ajax Motion Protect 1 шт
 • Ajax Home Siren 1 шт
отримати консультацію
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Залиште свій телефон і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
Заявка на послугу
Заявка в тех. службу
Залишити відгук